Jihočeské matky

občanské sdružení

Poznej svého politika!

17.9.2008
Autor: JČM
img
Chcete slyšet, co budoucí krajští politici udělají s plány na vybudování hlubinného úložiště radioaktivních odpadů na jihu Čech? *
Jakou budoucnost chystají Národnímu parku Šumava a Boleticím? * Je pro ně důležitá ekovýchova a ekoporadenství? * Chcete se jich sami zeptat? * <strong>Ptejte se 23. září od 17,00 hodin v zasedací místnosti zastupitelstva na Magistrátu v Českých Budějovicích!</strong>

Calla, Hnutí DUHA, Jihočeské matky, sdružení KRASEC a Občanská iniciativa pro ochranu životního prostředí - tedy ekologické organizace s působností v Jihočeském kraji organizují již tradiční veřejnou předvolební debatu s čelnými představiteli nejsilnějších stran vstupujících do voleb do krajského zastupitelstva.

Akce pod názvem „POZNEJ SVÉHO POLITIKA!“ je pořádána, aby veřejnost mohla vyslechnout stanoviska budoucích představitelů kraje k ožehavým problémům z oblasti životního prostředí, které zajímají jak občany, tak neziskové organizace.

Zváni jsou zástupci ČSSD, KDU-ČSL, KSČM, ODS, SNK-ED a Strany zelených. Debata se uskuteční 23. září od 17,00 hodin v zasedací místnosti zastupitelstva na Magistrátu v Českých Budějovicích (vchod č. 3 z náměstí Př. Otakara II, 2. patro).

Více informací k akci:
Hana Gabrielová, Calla, tel.: 777 027 012
Monika Wittingerová, Jihočeské matky, tel.: 603 516 603

Kategorie článků

Jihočeské matky

Hledání

 

Kontakt

Adresa

Karla Buriana 1288/3
České Budějovice
370 01

mobilní telefon

+420 603 516 603

E-mail

jihoceske.matky@ecn.cz

A po nás planina...