Jihočeské matky

občanské sdružení

Pozvánka na 2. část videokonference Jaderná energetika v čase globální změny klimatu

26.10.2020
Autor: JČM
Dovolte nám pozvat Vás na druhou část mezinárodní Nuclear Energy Conference 2020 „Jaderná energetika v čase globální změny klimatu“, která bude zaměřená na možnosti zásobování energií bez uhlí i bez jaderné energetiky. Uskuteční se v úterý 3. listopadu 2020 od 14 hodin do 16 hodin ve formě videokonference.
Těšit se můžete na Bena Wealera z Technické univerzity Berlína TU Berlín a Německého institutu ekonomického výzkumu s přednáškou „Je ekonomicky smysluplné omezovat emise investováním do jaderné energetiky?“. Druhým hostem bude programový ředitel Svazu moderní energetiky Martin Sedlák, který představí možnosti pokrytí spotřeby České republiky obnovitelnými zdroji. Na stejné téma, ale se zaměřením na Rakousko se podívá Reinhard Uhrig, ředitel kampaní Global 2000. Po prezentacích budou řečníci odpovídat na otázky účastníků.
Pokud se chcete zúčastnit a byli jste již zaregistrováni na první část, dostanete před akcí mail s přihlašovacími údaji a pokyny pro připojení ke konferenci. Pokud jste se ještě neregistrovali, učiňte tak, prosíme, pomocí formuláře na webu konference - viz odkaz pod článkem Na webu také najdete prezentace z první části, která proběhla 6. října a věnovala se možnostem jaderné energetiky stát se nástrojem pro řešení klimatické krize.
Více na:  http://nec2020.eu

Kategorie článků

Jihočeské matky

Hledání

 

Kontakt

Adresa

Karla Buriana 1288/3
České Budějovice
370 01

mobilní telefon

+420 603 516 603

E-mail

jihoceske.matky@ecn.cz

A po nás planina...

A po nás planina

Lidé od Temelína

Lidé od Temelína