Jihočeské matky

občanské sdružení

Výroční zpráva za rok 1998

5.1.1999
Autor: JČM
Sdružení Jihočeské matky je nevládní nezisková organizace, která vznikla po roce 1989 v Č. Budějovicích; oficiálně byla zaregistrována v roce 1992. Jsme nepolitická občanská organizace, jejímž posláním je ochrana přírody a krajiny. Snažíme se korigovat konzumní vztah člověka k životnímu prostředí.
Činnost našeho sdružení je financována z projektů, o které žádáme neziskové organizace jak v ČR, tak v zahraničí (Rakousko, USA, Německo). Dalším zdrojem jsou dary od soukromých osob.

Vzhledem k připravovanému zákonu o nadacích byla zrušena Nadace proti atomovému nebezpečí. Finanční zůstatek a majetek byl převeden na OIŽP – Občanskou iniciativu pro životní prostředí. Jihočeské matky vedou od 1.9.1998 samostatné účetnictví.

Sdružení Jihočeské matky je nevládní nezisková organizace, která vznikla po roce 1989 v Č. Budějovicích; oficiálně byla zaregistrována v roce 1992. Jsme nepolitická občanská organizace, jejímž posláním je ochrana přírody a krajiny. Snažíme se korigovat konzumní vztah člověka k životnímu prostředí. Činnost našeho sdružení je financována z projektů, o které žádáme neziskové organizace jak v ČR, tak v zahraničí (Rakousko, USA, Německo). Dalším zdrojem jsou dary od soukromých osob. Vzhledem k připravovanému zákonu o nadacích byla zrušena Nadace proti atomovému nebezpečí. Finanční zůstatek a majetek byl převeden na OIŽP – Občanskou iniciativu pro životní prostředí. Jihočeské matky vedou od 1.9.1998 samostatné účetnictví. CELOU NAŠÍ VÝROČNÍ ZPRÁVU NELEZNETE ¨ V PŘÍLOZE NÍŽE

Kategorie článků

Jihočeské matky

Hledání

 

Kontakt

Adresa

Karla Buriana 1288/3
České Budějovice
370 01

mobilní telefon

+420 603 516 603

E-mail

jihoceske.matky@ecn.cz

A po nás planina...

A po nás planina

Lidé od Temelína

Lidé od Temelína